راهنمای مراجعه کنندگان

راهنمای مراجعه کنندگان
از لحظه ای که شما وارد کلنیک سیب می شوید، هدف ما این است که به شما یک تجربه آرام و خوشایند بدهیم. اولین دیدار با یک متخصص ارتزیست و پروتزیست می تواند برای بیماران استرس زا باشد.

اگر شما به دنبال مشاوره وسایل کمکی یا پروتز قبل از عمل یا بعد از عمل هستید، متخصصین ما برای کمک به شما آمادگی دارند ما یک رویکرد تیمی برای ارائه خدمات داریم.

مشاوره های تلفنی اولیه همیشه رایگان هستند ، اولین قدم شما با شماره تلفن 09210805817 تماس گرفته و یک نمای کلی از وضعیت و مراقبتهای که تا به حال دریافت کرده اید، ارائه دهید. در صورت نیاز و ضرورت به شما کمک خواهد شد که بهترین محل و زمان برای ملاقات و ارزیابی حضوری شما تنظیم شود.

اگر شما یک کاربر با سابقه وسایل کمکی یا پروتز هستید اما میخواهید ارائه دهنده خدمت خود را تغییر دهید، ما می توانیم مشاوره های مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

برای تمام بیماران،ارزیابی ها به صورت دقیق انجام می شود و به تمام سوالات و نیاز های پس از ارائه خدمت پاسخ داده خواهد شد. به تمام بیماران ضمانت 100% بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از وسیله کمکی داده خواهد شد.

قبل از قرار ملاقات حضوری موارد زیر را در نظر بگیرید.

افرادی که به تازگی دچار قطع عضو شده اند باید از پزشک خود درخواست یک نسخه برای پروتز را داشته باشند تا اگر پزشک توصیه ای برای ساخت پروتز دارد در نسخه خود لحاظ کند. افرادی که سابقه استفاده از پروتز را دارند و خواستار تعویض یا تغییر در پروتز خود هستند نیز باید این نکته را رعایت کنند. بیمارانی که نیاز مند وسایل کمکی هستند نیز باید از پزشک خود برای دریافت یک نسخه مشورت بگیرند. بیمارانی که تمایل دارند از خدمات بیمه استفاده کنند ، حتما از دفاتر بیمه خود مشاوره بگیرند.


 
SibClinics

شایسته دریافت خدمات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستید.

به همین دلیل از نخستین جلسه معاینه تا ارائه خدمات پس از فروش در کنار شما هستیم.

شعبه مرکزی : تهران ، نیاوران، خیابان شهید پورابتهاج، خیابان شهید خداوردی، انتهای خیابان شهید صادقین (17 غربی)، بیمارستان نورافشار، ارتوپدی فنی سیب    مرکز : 021-22824027
شعبه 2 : خیابان انقلاب ، روبروی پیچ شمیران ، انتهای خیابان نورمحمدی    شعبه 2 : 09210805817

© 2019 (sibclinics.com/). All rights reserved